6 Weidera - idealna sylwetka w 6 tygodni?

Dzisiejszy post zacznę od pytania, które ostatnio zadał mi kolega, a odpowiedź mnie "rozwaliła".
"Wiesz czego pragną kobiety?" - zapytał ironicznie bym mogła się zorientować, że to tylko taki żart. Nie zdążyłam się nawet zastanowić, gdy usłyszałam odpowiedź: "WSZYSTKIEGO!". Drodzy panowie... kobiety może i pragną WSZYSTKIEGO, bo jest ich tak wiele, a każda pragnie czego innego, że gdyby je zebrać do tzw. kupy to pewnie uzbierało by się to WSZYSTKO. A czego pragnie twoja kobieta, to ty już najlepiej powinieneś wiedzieć. Nie wiem czego wy pragniecie dziewczyny, ale ja ostatnio pragnę jednego:

PŁASKIEGO BRZUCHA!

I na wasze szczęście niczym Chuck Norris zamierzam przeczytać cały internet, by dowiedzieć się jak osiągnąć swój cel. Wiem, że aby mieć płaski brzuch trzeba mniej jeść, a najlepiej stosować jakąś fajną dietę. Zdrową dietę! Wiem, że sposobem na brzuch są ćwiczenia i regularne uprawianie sportu.... ale co zrobić, żeby mieć taki brzuch???


Kto wie ręka do góry! ;)
A kto nie wie, za chwilę zostanie uświadomiony :)

Aerobiczna 6 Weidera - słyszeliście już o niej?

Aerobiczna 6 Weidera to zestaw ćwiczeń na 42 dni, które mają za zadanie wzmocnić mięśnie brzucha i zbudować taki własnie piękny kaloryfer. Ćwiczeń jest 6, na początku zanim nie przejdziemy do części praktycznej, a jedynie w teorii oglądamy na zdjęciach czy też na filmikach jak ktoś ćwiczy, wydaje nam się, że to banalnie proste. Jednak uwierzcie mi - tak ABSOLUTNIE nie jest! Aerobiczna 6 Weidera to zestaw ćwiczeń dla prawdziwych twardzieli! Dla kogoś, kto ma już pewną kondycję, kto nie zmęczy się za szybko, ma ogromna motywacje i nie zraża się tym, że z każdym dniem jest coraz ciężej.
Ćwiczeń z 6 Weidera nie wykonasz od tak z marszu dziś podejmując decyzje o odchudzaniu i szybkim schudnieciu. Daje sobie rękę uciąć, że osoby, które wcześniej nie miał żadnych sportowych przygód nie wytrwają zbyt długo w tym treningu, a jeśli im się uda to zapewne będą oszukiwały lub po prostu wykonywały te ćwiczenia źle. Nie to żebym w was nie wierzyła, po prostu wiem po sobie. krótka przerwa w zażywaniu sportu i ja już na swoim etapie, gdzie nie jestem leniem, codziennie staram się chwile poruszać, podchodziłam do 6 Weidera kilka razy i jeszcze nie udało mi się zrobić wszystkich ćwiczeń dokładnie tak jak jest w treningu. Może komuś z was się uda! napiszcie o swoich doświadczeniach!

A6W czyli Aerobiczna 6 Weidera

Opinie, które czytamy w internecie na temat A6W to wszystko prawda. Prawda jest, że ćwiczenia są tak dobrane, że w ciągu 6 tygodni osiągniemy sylwetkę idealną i zbudujemy kaloryfer na brzuchu. Z tym, że jest jedno małe ale...
6 Weidera nie sprawi że nagle z grubasa staniecie się super laską! Nie do tego służą te ćwiczenia. 6 Weidera nie spala dużego nadmiaru tłuszczu, ona tylko pozwala wymodelować brzuch, czyli rzeźbi twoje ciało. Dlatego jeśli masz sadełko na brzuszku, to najpierw się go pozbądź, a później wróć do mnie i zacznij rzeźbić swoje odchudzone ciało.
No dobra my tu gadu, gadu... a do tej pory same opisy zamiast szczegółów. Nie będę opisywać 6 Weidera, bo uważam, że lepiej zrobi to ta oto fotografia i zamieszczony tuż pod nią filmik:

http://klikplik.blox.pl/html


Jeśli chodzi o film to celowo wybrałam własnie ten, bo bardzo fajnie się z nim ćwiczy, jednak jeśli wam się nie podoba to na YT jest pełno filmików obrazujących jak prawidłowo wykonywać A6W w ćwiczeniach!

Napiszcie mi o swoich zmaganiach! Chętnie się zmotywuje! :)

1 komentarz :

  1. Robiłam już aerobiczną 6 Weidera, wytrwałamdo końca i z szczerym sumieniem mogę powiedzieć, że efekty są. Miałam wcześniej płaski brzuch i go dzięki ćwiczeniom wyrzeźbiłam, ale jest jedno male ALE... po skończonym "wyzwaniu" Weidera trzeba nadal ćwiczyć brzuszek, aby efekty nie znikły, a to już nie każdemu się chce..:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Sposób na Brzuch © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka