5 prostych sposobów na szybką redukcję tkanki tłuszczowej

Wiecie od czego zależy skuteczność odchudzania? Tak naprawdę główną rolę w szybkiej redukcji tkanki tłuszczonej odgrywa podkręcenie metabolizmu. Jeśli tą umiejętność posiądziecie, to sukces murowany. Powolny metabolizm bowiem sprawia, że zamiast spalać magazynujemy tłuszczyk, w organizmie zatrzymuje się woda, która powoduje cellulit, opuchliznę... No nic fajnego!

Dziś podam wam fajne ćwiczenia, które podkręcą metabolizm i sprawią, że poczujecie się lekko.


Ćwiczenie 1


To doskonałe ćwiczenie na szybkie spalenie tłuszczu i zbudowanie mięśni. Jeśli będziesz je wykonywać regularnie masz szansę szybko schudnąć.

Ćwiczenie 2

Kolejnym sposobem na redukcję tkanki tłuszczowej jest ćwiczenie na steperze, ale kto dzisiaj ma w domu steper! Nie ma sensu jeszcze wydawać kasę na urządzenia do ćwiczeń skoro mamy schody, prawda? Ćwicz na schodach wchodzenie i schodzenie :)

Ćwiczenie 3Bardzo lubię to ćwiczenie, bo jak to się żartobliwie mówi "ćwiczymy całe ciało nie poruszając się". Wiecie już o czym mówię? To deska :) Na tym filmiku macie kilka fajnych przykładów. Ja się oczywiście nie przemęczam i wykonuję tylko pierwsze ćwiczenie, a mimo to efekty są bardzo fajne!

Ćwiczenie 4


Przysiady - genialny sposób na podkręcenie metabolizmu! Uwielbiam je! Dzięki nim będziesz miała piękne pośladki, szczupłe uda i płaski brzuch. Jednak ważne jest prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Z tego filmiku dowiecie się jak prawidłowo wykonywać przysiady, by dawały pożądane efekty, a więc by nie zrobić sobie krzywdy, a jednocześnie zredukować tkankę tłuszczową.

http://naturica.pl/koncentrat-cynamon-lkarnityna250g


Ćwiczenie 5


Tabata - już o tym kiedyś było... także tak tylko dla przypomnienia. Lubię tabatę bo to tylko 4 minuty ćwiczeń, a efekty... zresztą... zdradzę wam sekret!


Przygotowuję dla was fajnego posta o mojej dalszej metamorfozie. Niedawno pisałam jak schudłam 6 kilo... niebawem będzie ciąg dalszy. Dlatego śledźcie mojego bloga jeśli chcecie szybko schudnąć tak jak ja :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)

Sposób na Brzuch © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka