10 sposobów na podkręcenie metabolizmu i spalenie tłuszczu w brzucha

Wiecie, że aby spalić tłuszcz z brzucha musicie podkręcić metabolizm? Niby nic trudnego, a jednak! Dlatego jeśli zamierzacie schudnąć radzę wam się skupić na swoim metabolizmie. Są pewne magiczne sposoby... dziś wam o nich opowiem! :)

Jak podkręcić metabolizm?1. Jeśli będziesz rano zaraz po przebudzeniu pić wodę z cytryną, a po 30 minutach jeść energetyczne śniadanie masz szansę na to, by twój metabolizm ruszył z kopyta :)

2. Nie zapominaj o spacerach - spacer jest bardzo pomocny w podkręceniu metabolizmu. A jeśli chcesz dodatkowo spalić trochę tłuszczu z brzucha to radzę spacer na przemian z biegiem. 30 minutowy spacer powinien wyglądać tak:

2 minuty spaceru, 1 minuta wolnego truchtu

3.  Jeśli do tej pory byłaś przekonana, że aby schudnąć i pozbyć się tłuszczu z brzucha musisz bezwzględnie ograniczyć spożywanie tłuszczy to twój największy błąd! Nie o tłuszcze tu bowiem chodzi, a o tłuste potrawy. Tłuszcze szczególnie kwasy tłuszczowe omega bardzo pomagają w odchudzaniu i zrzucaniu tłuszczowej oponki :)

4. Bardzo ważne w przyspieszeniu metabolizmu jest białko! Trawienie białka to dodatkowa praca dla naszego organizmu, poza tym białko buduje masę mięśniową.

5. VIVA ZIELONE WARZYWA! Warzywa takie jak kapusta, szpinak, jarmuż, brokuły - doskonale podkręcają metabolizm i ułatwiają spalenie tłuszczu z brzucha.

6. Jedz pikantne potrawy! Dodawania do posiłków pieprzu, papryczek chili, sprawi, że zwiększymy temperaturę ciała, a to zmusi organizm to spalania tłuszczu i szybszego metabolizmu.

7. Pij na zdrowie! Woda, dużo wody, herbatę zieloną, herbatę czerwoną! To wypłucze z organizmu toksyny, a jak wiadomo toksyny lubią tłuszczyk. Nie będzie toksyn - nie będzie otyłości i dużego spasionego brzucha :)

8. Rób sobie regularnie body-wrapping! Po pierwsze taki zabieg także pomoże ci pozbyć się toksyn z organizmu, a po drugie masując ciało podczas peelingu poprzedzającego body-wrapping także pozytywnie wpłyniemy na metabolizm.

http://naturica.pl/koncentrat-centella


Zobacz tutaj jakie świetne efekty daje body-wrapping! Ta laska w miesiąc zmniejszyła obwód ud o 2 cm i pozbyła się cellulitu!

http://sekretydiety.blogspot.com/2015/11/zel-antycellulitowy-moja-opinia-i.htmlhttp://sekretydiety.blogspot.com/2015/11/zel-antycellulitowy-moja-opinia-i.html


9. Przestań się stresować! Ja wiem, że to nie takie proste, ale przez stres nie możesz przyspieszyć metabolizmu, bo zamiast się skupić na odchudzaniu i spalaniu tkanki tłuszczowej, ty myślisz o zajadaniu stresu!

10. Śpij dobrze! Wiele z nas nawet nie zdaje sobie sprawy, z tego jak ważny w odchudzaniu jest sen. Podczas snu organizm się regeneruje, komórki oczyszczają i dzięki temu nasz metabolizm z rana może ruszyć z kopyta dodając nam energii do działania na cały dzień! :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)

Sposób na Brzuch © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka