Akupresura, która pomoże ci pozbyć się brzucha!

Próbowaliście kiedyś akupresury, aby pozbyć się brzucha? Jeśli jeszcze tego nie stosowaliście to czas najwyższy! Dlaczego warto znać akupresurę i ją stosować? Oto moje powody:

* akupresura to przyjemna i naturalna metoda radzenia sobie np. z bólem, otyłością, chorobami
* akupresura jest tania, bo samemu można ją na sobie stosować
* akupresura jest mało inwazyjna (jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi)
* akupresura pomaga czasem szybciej niż środki farmaceutyczne
* akupresurę mogą wykorzystywać wszyscy bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia

Czy to nie wystarczające powody by korzystać z akupresury? Moim zdaniem tak! Spójrzcie tylko jakie to łatwe. Sprawdźcie jak w prosty sposób pozbyć się brzucha szybciej niż myślicie! :)

Akupresura, która pomoże ci pozbyć się brzucha!


Przedstawiam wam dzisiaj 5 punktów na ciele, które sprawia, że będzie wam łatwiej schudnąć z brzucha:

1. Punkt DUI TUANGTen punkt odpowiada za nasz apetyt. Jeśli będziemy go uciskać uczucie głodu szybko minie i dzięki temu pozbędziemy się brzucha szybciej. Znajdź miejsce w połowie odległości między wargą a nosem i uciskaj przez kilkanaście sekund. 

2. Punkt TZE- HIZegnij rękę w łokciu i uciskaj punkt widoczny na zdjęciu (połowa odległości między łokciem a jego zgięciem) przez kilka minut. Dzięki temu poprawisz funkcjonowanie jelit.


3. Punkt TZE-SANDG-LI
]


Ten punkt znajduje się nieco poniżej kolana. Stań prosto, przyłóż dłoń na kolanie i uciskaj punkt widoczny na zdjęciu. Powiem wam, że niektórzy entuzjaści akupresury twierdzą, że dzięki regularnej stymulacji tego punktu można stracić 500 g w ciągu dnia. To sporo biorąc pod uwagę to, że niektórym nie uda się zrzucić ani grama ;)

4. Punkt LOU GUPunkt ten znajduje się 5 cm powyżej kostki (od jej wewnętrznej strony). Podobnie jak pozostałe punkty akupresury trzeba uciskać go przez kilkanaście sekund i robić to regularnie, by zrzucić brzuch i inne zbędne kilogramy ;)

5. Punkt apetytu

Jeśli wymacasz dobrze obszar za uszami znajdziesz tam wgłębienie, w którym znajduje się tzw. punkt apetytu. Uciskając ten punkt kciukiem sprawiasz, że twój metabolizm przyspiesza dzięki czemu możesz szybciej spalić tłuszcz z brzucha, ud, pośladków.

No i jak wam się podoba akupresura?
Jeśli zaszczepiłam w was ochotę na więcej, zajrzyjcie do ksiązki AKUPRESURA NAJSKUTECZNIEJSZE PUNKTY.

Ja od jakiegoś czasu sama stosuję akupresurę jako technikę samouzdrawiania, bo jest dobra nie tylko na odchudzanie albo na zrzucanie brzucha, pomaga na wiele jeszcze innych dolegliwości:

Coś Cię boli? Paraliżuje Cię stres? A może napięcie, związane z tempem każdego dnia, zabija w Tobie całą radość życia? Choć możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, na wszystkie te problemy istnieje jeden skuteczny sposób ? akupresura.
Jest to starożytna sztuka uzdrawiania wywodząca się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, polegająca na stymulowaniu palcami punktów na ciele, które z kolei uruchamiają naturalne procesy samouzdrawiania organizmu. Dzięki niej z pomocą własnych dłoni poprawisz stan swojego zdrowia, zwiększysz witalność oraz złagodzisz codzienne dolegliwości i bóle, bez stosowania jakichkolwiek leków.
Podręcznik jest napisany prostym i zrozumiałym językiem. Zawiera ponad 400 zdjęć i czytelnych rysunków. Znajdziesz w nim także wskazówki, jak odnajdywać skuteczne punkty i naciskać je w bezpieczny, a zarazem skuteczny sposób. Autor dzieli się również wskazówkami na temat zdrowego stylu życia i odżywiania. Prezentuje też pięciominutowy program poprawy samopoczucia.
Ten praktyczny przewodnik opisuje ponad czterdzieści często występujących dolegliwości, od alergii po zespół chronicznego zmęczenia. Autor wyjaśnia, jak samodzielnie możesz pozbyć się bólu głowy, artretyzmu, przeziębienia, grypy, bezsenności, bólu nóg, uderzeń gorąca, depresji i innych dolegliwości. Znajdziesz tu również metody usprawniania funkcjonowania poszczególnych organów. Już teraz możesz zmienić swoje dłonie w narzędzia uzdrawiania i poczuć się naprawdę wspaniale.
Ból znika ?Jak ręką odjął?.

Poza tym polecam zajrzeć na stronę z masażami, tam tez jest wiele cennych podpowiedzi dotyczacych uzdrawiającego dotyku :)

1 komentarz :

  1. Oj tam akupresura! Ja kupiłam ten koncentrat co polecasz i dzieki niemu schudłam i pozbyłam się cellulitu! dziekuję ci bardzo!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Sposób na Brzuch © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka