Jak się pozbyć cellulitu - 3 najlepsze sposoby!

Hejka!

Dzisiaj chciałabym wam napisać co nieco o cellulicie.

Cellulit jest zmorą chyba wszystkich kobiet i tych chudych i grubych, a dlaczego? Bo cellulit można mieć nawet wtedy gdy się jest szczupłym. Cellulit to nic innego jak podskórną tkanka tłuszczowa. Jeśli masz cellulit mimo tego, że ćwiczysz to może oznaczać tylko jedno - to że gromadzisz pod skórą tkankę tłuszczową czyli cellulit właśnie. Cholera ale zamotałam, chciałam żeby wyszło tak mądrze, a wyszło... jak zwykle ;)

Nie przejmujcie się tym, staram się po prostu jak najlepszy dzisiaj wysmażyć artykuł, bo biorę udział w konkursie, ale o tym później ;)

Jak sobie poradzić z cellulitem?Sposobów jest kilka, ja sama przetestowałam na sobie wiele, więc uważam, że mam prawo wypowiadać się niejako jako ekspert w tym temacie ;)
Dziś przedstawię wam trzy najbardziej skuteczne sposoby na cellulit.

MASAŻNajbardziej skutecznym zabiegiem w walce z cellulitem jest masaż. tak mi kiedyś powiedziała Pani trenerka personalna i ja w to wierzę. Oczywiście nie bez znaczenia jest też dieta i ruch, ale nie każdemu się chce katować czy to ćwiczeniami czy to jedzeniem dla przysłowiowych królików ;)
Masaż natomiast jest zabiegiem przyjemnym, efektownym i nie trzeba go wykonywać samemu ;)
Na masaż możemy się wybrać do kosmetyczki, do masażysty, możemy spróbować sobie masować niektóre partie ciała samemu albo poprosić partnera.
Jeśli chodzi o masaże, to można je robić normalnie dłońmi, można masować się szczotką specjalną do masażu, masażerem, rękawicą, albo bańką chińską.
Ta ostatnia jest skuteczna, ale bardzo bolesna i samemu raczej nie wykonacie jej w domu, chyba że jesteście prawdziwymi twardzielkami. Próbowałam, więc wiem co mówię - boli jak cholera! ;)


BODY-WRAPPINGKolejnym sposobem na cellulit jest body-wrapping. To profesjonalny zabieg, który możecie wykonać w domu. No u kosmetyczki też zrobicie ten zabieg, ale zapłacicie za jedną taką przyjemność więcej niż za cały koncentrat antycellulitowy, który wystarczy na pół roku :)
Body-wrapping polega na tym żeby wysmarować się koncentratem antycellulitowym i zawinąć w folię. I to właściwie tyle. Niby proste - a jednak... nie każdy w to wierzy, nie każdy tego próbował, a warto! Warto przynajmniej, raz dać się zawinąć jak kiełbasa w folię i poczekać aż się ten cały cellulit stopi jak bekon na patelni ;)

PEELINGPeeling to trzeci doskonały domowy sposób na cellulit. Moim zdaniem bez peelingu nie da się pozbyć cellulitu. Dzięki niemu nie tylko mamy szansę zminimalizować pomarańczową skórkę, ale także ujędrnić i wygładzić skórę. Zrobienie peelingu przed body-wrappingiem pozwoli koncentratowi działać efektywniej i wnikać wgłąb skóry. Dzięki temu mamy większe szanse na sukces! :)

Ten wpis bierze udział w KONKURSIE ROZDAWAJKI1 komentarz :

  1. Mam dwie koleżanki ,które nie mają cellulitu. Jedna jest bardzo szczuła i tutaj trochę rozumiem ten fakt.Jednak druga jest dość przy kości i zawsze zazdrościłam jej świetnej figury...

    Sama mam cellulit, staram się biegać i trochę to daje ale nie na tyle, abym była zadowolona ;) Widocznie muszę wybrac sie na masaż.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Sposób na Brzuch © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka