Spalacz tłuszczu do picia i smarowania

Wiesz co to spalacz tłuszczu? Fat Burner? No jasne, że wiesz! Skoro już tu jesteś, to pewnie szukasz sposobu na to jak szybko pozbyć się brzucha. Postaram się spełnić twoje oczekiwania i podam ci zaraz na tacy dwa spalacze tłuszczu. Jeden będziesz pić, drugim będziesz smarować brzuszysko i będziemy patrzeć czy dziad maleje! ;)
Jak będzie malał to git! Jak nie - to wracaj do mnie, bo będę Ci co jakiś czas podrzucać inne sposoby na zmniejszenie wancioła! ;)

Tylko pamiętaj o jednym I CAN SEE YOU! ;)I CAN SEE U


Także nie ma, że się obżerasz nocami, a potem jęczysz dniami, że wcale nie chudniesz! To tak nie działa i działać nie będzie! Nie ma żarcia nocami, nie ma słodyczy, chipsów, alko, fajów i innych świństw! Bądź uczciwa! Nie musisz ćwiczyć! Na początek Ci to daruje, żebyś zobaczyła, że dasz radę chudnąć.. a jak już zobaczysz pierwsze efekty - będziesz miała motywację do tego, że to ciągnąc dalej. 

No dobra dość biadolenia! Czas zająć się sobą i swoim sadłem, co nie grubasy? ;)

Spalacz tłuszczu do picia
1 szklanka soku grejpfrutowego 
2 łyżeczki octu jabłkowego 
1 łyżeczka miodu 

Wszystkie składniki mieszamy i pijemy - najpierw przed śniadaniem, 7 dni w tygodniu, dzień w dzień! Po tygodniu pijemy przed obiadem - 7 dni jak w mordę strzelił! A na koniec przed kolacją! Mam nadzieję, że dasz radę pić ten napój przez 3 tygodnie? Jak nie dasz rady pić - jak dasz! Tosz trzeba coś pić! Zamiast wody, herbaty, soku pij grapefruita!  Jest dobry w smaku, nie obawiają się! Te składniki zostały tak dobrane, żeby przyspieszyć przemianę materii, żeby spalić komórki tłuszczowe. 

Spalacz tłuszczu w żelu L-karnityna
W tym samym czasie trzeba jakoś jeszcze zewnętrznie zadziałać na te fałdy tłuszczu nie? ;)
Tak więc polecam L-karnitynę. To taki zewnętrzny spalacz tłuszczu. Smarujesz się nim, najlepiej jeszcze dodatkowo owijasz folią i czekasz. No taaaak, czekasz, leżysz, siedzisz czy to tam jeszcze chcesz... W instrukcjach wszelkich podają, że trzeba się wysmarować i wskoczyć do łóżka książkę czytać :)
Pewnie się zastanawiasz jak to działa...
Ten spalacz tłuszczu ma tak działać, że będzie chłodził. Wiesz - tłuszcz trzeba jakoś zlikwidować, a jak będziemy go ochładzać, to tak jak opuchlizna - po przyłozeniu lodu zmniejsza się ;)
Ta L-karnityna w żelu kosztuje coś koło 50 zł, to takie duże opakowanie pół kilo. Wystarczy spokojnie na kilkanaście zabiegów.

Więcej o L-karnitynie przeczytasz TUTAJ
A na TYM blogu znajdziesz opinie o tym kosmetyku.

Może Cię zainteresować:

DietaBrak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)

Sposób na Brzuch © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka