Domowy olejek na rozstępy

W poprzednim poście było o domowym koncentracie na cellulit, dziś podam wam fajny przepis na olejek na rozstępy. Możecie zrobić go w domu, niewielkim kosztem. Domowej roboty olejek, którego przepis za chwilę wam podam jest świetnym antyoksydantem. Nawilża dogłębnie skórę i dostarcza jej wielu witamin. Jako ciekawostkę powiem wam, że działa bardzo dobrze nie tylko na rozstępy, ale także na blizny np. te potrądzikowe, więc z powodzeniem stosujcie go również na twarz. Wszystkie składniki mikstury są naturalne, a więc nie powinien spowodować podrażnień, alergii, zaczerwienienia skóry.

Do przygotowania olejku potrzebne będą:

25 ml olejku różanego
2 ml olejku rozmarynowego
2 ml olejku geranium
1 ml olejku lawendowego

Wszystkie olejki dokładnie mieszamy i przelewamy do buteleczki z zakraplaczem lub atomizerem. Smarujemy rozstępy dwa razy dziennie - najlepiej rano i wieczorem. Jeśli będziecie to robić regularnie, możecie nawet dość szybko zobaczyć różnicę (wszystko zależy od tego w jakiej fazie macie rozstępy).
Taki domowy olejek wystarcza naprawdę na bardzo długo, jest niezwykle wydajny, wcale nie musicie nakładać go dużo, by działał.
Olejek ten możecie przechowywać nawet przez pół roku.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)

Sposób na Brzuch © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka