8 produktów od których rośnie brzuch

Wiecie, że są takie produkty, od których najbardziej rośnie brzuch? Chodzi oczywiście o produkty wzdymające. Trzeba się ich wystrzegać, bo nie dość, że dzięki nim przybędzie nam kilogramów to jeszcze dodatkowo po ich zjedzeniu będzie nam dokuczać uczucie napęcznienia. nic miłego mówię wam! Nie wiem jak wy, ale ja gdy tylko zjem coś w tej mojej listy od razu czuje się jak baryła i mam problem z wypróżnieniem. A zaparcia... co tu dużo gadać, przez nie tracimy energię, humor, odporność.  

8 produktów od których rośnie brzuch

Wzdęty brzuch to niby nic takiego. Wystarczy ograniczyć zjadanie produktów, które wzdęcia powodują i już! Jednak dla wielu z nas to bardzo trudne szczególnie jeśli lubimy jeść produkty wzdymające. Pomyślmy sobie jednak, że wzdęty brzuch to kilka centymetrów w talii więcej. Motywujące?! Oczywiście, że motywujące, a więc teraz poznaj produkty, które powodują wzdęcia i przestań je zjadać! Albo... przynajmniej nie jedz ich za często :)

1. Białe pieczywo - zawiera bardzo dużo spulchniaczy, które powodują wzdęcia.


2. Kapusta - jest zdrowa i nawet polecana w diecie (nie wiem czy pamiętacie dietę kapuścianą) jednak kapusta ma działanie wzdymające i dlatego radzę na nią uważać!

3. Napoje gazowane - niestety wszystkie bez wyjątku, czy to zwykła woda, czy słodzone napoje gazowane powodują wzdęcia. Dzieje się tak dlatego, że zawierają CO2, który wydziela się z wypitej cieczy i powoduje, że pęcznieje nam brzuch.

4. Cola - a to jest z kolei mistrzyni nie tylko wzdymania brzucha, ale także dodawania kilogramów. Cola zawiera bardzo dużo cukru i jest niesamowicie kaloryczna. Ja natomiast od siebie mogę dodać, że nie zdziwiłabym się gdyby się okazało, że do Coli dodawane są jakieś substancje uzależniające. Kiedyś piłam jej sporo i wiem, że wystarczy łyk, by chciało się pic jej więcej, więcej i jeszcze więcej... UWAGA ZATEM NA COLĘ!

5. Produkty głęboko smażone typu: frytki, paczki, kurczak smażony w głębokim oleju. Te wszystkie produkty są bardzo ciężkostrawne, kaloryczne i mocno obciążają wątrobę.

6. Lody - dziwne? Nie bardzo. Lody zawierają sporą ilość cukru to raz, a dwa zawierają mleko, a wiec są wręcz zabójcze dla wszystkich tych, którzy nie tolerują laktozy. Zatem jeśli lody to tylko wodne! :)

7. Produkty pakowane - zawierają bardzo często sporo konserwantów i sztucznych substancji dzięki którym czujemy się szybko najedzeni, ale to złudne uczucie, bo tak naprawdę "tylko" mamy wzdęty brzuch.

8. Piwo - no, piwo to już jest mistrzem wzdymania brzucha. Szczególnie jeśli je przedawkujemy! ;)

http://naturica.pl/koncentrat-cynamon-lkarnityna250g


Oczywiście, to nie są wszystkie produkty, które powodują uczucie wzdętego brzucha. Ja wymieniłam tylko te, które są niezdrowe i powodują, że nie możemy schudnąć.

Cellulit STOP


1 komentarz :

Dziękuję za komentarz :)

Sposób na Brzuch © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka