Jak oszukać oko i wyglądać na szczuplejszą niż jesteś

A kiedy nie osiągnęłaś jeszcze wymarzonej wagi, a chcesz wyglądać szczupło.. możesz oszukać oko. Znam na to kilka trików, które mogą okazać się pomocne. To naprawdę nic trudnego, wypróbuj je!

10 trików, by wyglądać szczuplej niż jest naprawdę

gala.pl

1. Nie garb się!

To pierwszy i podstawowy błąd większości kobiet. Dziewczyny, które mają problem z nadwagą często cechuje brak pewności siebie. Garbią się, bo wstydzą się swojego ciała, jednak w ten sposób jeszcze dodajesz sobie kilogramów. Wypnij dumnie pierś do przodu, a będziesz się wydawać szczuplejsza!

2. Wciągaj brzuch

Oprócz garbienia się często mamy tendencję do wypychania brzucha. Zaprzestań tego! Postaraj się wciągnąć brzuch, rób tak jakby twój żołądek był przyrośnięty do kręgosłupa. To wizualnie odejmie ci kilka kilogramów.

3. Zakładaj ciemne jednolita ubrania

Nie od dziś wiadomo, że czarne wyszczupla. Jeśli jednak czarne ubrania nie są w twiom stylu to przynajmniej wybieraj ciemne kolory, a już na pewno jednolite, wszelkie ciapki tylko dodają ci wagi.

4. Zakładaj pasek powyżej talii

Jeśli masz trochę brzucha to wbrew pozorom dobrze będzie wyglądało jeśli założysz pasek. Tylko pamiętaj by nie był zbyt obcisły, bo ciało będzie się spod niego wylewało i by nie był założony w talli, a nieco powyżej. Takie założenie paska optycznie wyszczupla :)

5. Maskuj boczki zwiewną narzutką

Dobrym rozwiązaniem jest także zakładanie zwiewnej narzutki, która ukryje ewentualne boczki czy wystający brzuch.

6. Noś obcasy

Nie muszą być wysokie, ale choćby niewielki obcas potrafi sporo wysmuklić sylwetkę. Sprawdź to!

7. Zmień fryzurę

Może to wydawać się śmieszne ale czasami bujna fryzura może oddawać nam kilogramów. To jasne, że fajnie mieć dużo włosów, ale jeśli masz okrągłą buzię i kilka fałdek na brzuchu to naprawdę dużo zwiewniej będziesz wyglądać w kucyku niż w burzy loków na twarzy.

8. Zapomnij o falbankach

Falbanki niestety poszerzają, dlatego jeśli chcesz się optycznie wyszczuplić musisz zapomnieć o ubraniach z falbanami! Falbany są dla szczupłych!

9. Im lżej tym lepiej

Osoby puszyste powinny zapomnieć o grubych swetrach, futrzastych kamizelkach... to dobre dla chuderlaków, a jeśli chcesz zamaskować swoją wagę postaw na gładkie tkaniny.

10. Przestań błyszczeć

Ja wiem, że brokat, cekiny i lycra są teraz na topie, ale wyglądanie jak choinka tylko doda ci kilogramów. Zapomnij więc o wszystkim co świeci, błyszczy, migocze - postaw na stonowanie i mat!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)

Sposób na Brzuch © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka