Co jeść rano by przyspieszyć metabolizm i szybciej schudnąć?

Dziś będzie szybko, krótko i konkretnie. Żeby schudnąć warto wiedzieć jak podkręcić metabolizm. Żeby podkręcić metabolizm trzeba wiedzieć co jeść. Oczywiście nie samym jedzeniem da się metabolizm podkręcić, ale postanowiłam, że dziś się na tym skupię, dlaczego? Pewnie dlatego, że jestem wręcz przekonana, że wielu z was nie potrafi dobrze skomponować swojego śniadania. A śniadanie to przecież najważniejszy posiłek dnia. Jeśli będziemy mądrze jadać, to będziemy chudnąć! :)
Nie zapominajmy, że przecież aby zrzucać kilogramy najważniejsza jest dieta. Dieta to 70% sukcesu, a ćwiczenia tylko 30%, więc słuchajcie teraz bo będę przemawiać! ;)

Co jeść rano by przyspieszyć metabolizm i szybciej schudnąć?Nabiał

Jogurty naturalne, sery i mleko o niskiej zawartości tłuszczu - najlepsze na śniadanie i przyspieszenie metabolizmu. Ponadto po takim śniadaniu długo nie będziemy odczuwać głodu! :)

Zielone warzywa

Doskonale oczyszczają organizm z toksyn i zapobiegają zatrzymaniu wody w organizmie. 


Oliwa z oliwek

Będzie się dobrze komponować z tymi zielonymi warzywami w porannej sałatce. Oliwa z oliwek stabilizuje poziom hormonu odpowiedzialnego za uczucie sytości.

Orzechy

Włoskie, laskowe, pistacjowe, nerkowca - tak naprawdę nieważne które, bo wszystkie zawierają sporą porcję błonnika i białka, które dają szybko poczucie sytości i dostarczają więcej energii  niż kanapka.

Zielona herbata

W końcu trzeba coś pić, prawda? Zielona herbata oczyszcza organizm z toksyn, a ponadto zawiera mnóstwo antyoksydantów, zalecana jest w każdej diecie!

Kawa

Może nie jest tak zdrowa jak herbata, ale za to zawiera kofeinę, a kofeina daje porządnego kopa a rana, to jak zastrzyk energii. Pamiętajcie jednak, by jej nie słodzić.

Grapefruity

To chyba najlepszy owoc dla tych na diecie. Zawierają pektynę, która spala tłuszcz, nie dziwcie się więc, że w tych wszystkich filmach amerykańskich wciąż albo jedzą grapefruity albo piją z nich sok. Bierzcie przykład!

I na koniec papryka ostra

Zawiera kapsaicynę dzięki której twój metabolizm ruszy z kopyta! Badania dowodzą, że zjedzenie jednego pikantnego posiłku dziennie przyspiesza metabolizm o 25%, a kalorie spalane są jeszcze 3 godziny po posiłku! Wielkie WOW co? ;)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)

Sposób na Brzuch © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka