Jak szybko ujędrnić brzuch

Wiecie już co jeść, aby pozbyć się zbędnych kilogramów, dziś powiem wam jak szybko ujędrnić brzuch. Takie pytanie często zadajecie mi w swoich mailach czy komentarzach więc postanowiłam w końcu na nie odpowiedzieć. Zapraszam na posta, który może odmienić wasze życie, posta z którego postarajcie się wyciągnąć jak najwięcej, by pozbyć się niechcianej oponki! :)

Jak szybko ujędrnić brzuch?


Odpowiedź jest banalnie prosta - poprzez ćwiczenia. Oczywiście nie byle jakie! Trzeba wiedzieć jak ćwiczyć by szybko ujędrnić brzuch i ja wam dzis o tym opowiem, ale po kolei. Zanim weźmiecie się za ćwiczenia postarajcie się zmienić swoją dietę. Nie musicie się specjalnie odchudzać, ale warto wyeliminować wszystko co słodkie, słone i zacząc pić minimum 2 l wody dziennie.

A teraz ćwiczenia!

Nie będę ukrywać, że jednym z najlepszych ćwiczeń na brzuch są brzuszki. Wielu uważa, że brzuszki bardzo obciążają kręgosłup i mają rację, dlatego ja ćwiczę na piłce! :)

Oto kilka propozycji ćwiczeń na brzuch, które są najbardziej skuteczne:

Skłony


Źródło: www.health.com

Brzuszki skrętne


Źródło: www.health.com

Deska na piłce

 Źródło: www.health.com

Te ćwiczenia możecie także wykonywać na podłodze, wcale nie musicie mieć do nich piłki! 
Wydaje ci się, że to niewiele? To tylko tak ci się wydaje! Spróbuj co 2 dzień robić te trzy ćwiczenia na zmianę, a szybko przekonasz się, że twój brzuch zyskał jędrność.


A jeśli chcesz, by twoje ćwiczenia były jeszcze efektywniejsze radzę zaopatrzyć się w l-karnitynę. L-karnityna wspomaga spalanie tłuszczu podczas ćwiczeń! Zresztą, o wszystkim przeczytacie TUTAJ. I tam też zobaczycie uśmiechnięte brzuchy dziewczyn, które l-karnitynę stosują podczas ćwiczeń :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)

Sposób na Brzuch © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka