Pięć najlepszych ćwiczeń ujędrniających brzuch

Hejka! 
Mojego bloga czyta moja przyjaciółka, którą zresztą serdecznie pozdrawiam! :)
Ostatnio zwróciła mi uwagę, że za mało piszę o ćwiczeniach i aktywności fizycznej, a za bardzo skupiam się na diecie. To fakt, ale to dlatego, że najważniejsza jest dieta. Jeśli będziemy się źle odżywiać to nawet ćwiczenia z trenerem personalnym nie pomogą nam schudnąć z brzucha. 
Ja siłowni za bardzo nie lubię, chyba jestem trochę leniwa, bo jeśli mam alternatywę i nie muszę ćwiczyć, to wybieram cokolwiek innego byle tylko się zbytnio nie wysilić... ale w jednym masz rację Gosiu..nie każdy jest taki jak ja. Może faktycznie niektóre moje czytelniczki chciałby dowiedzieć się jak ćwiczyć co ćwiczyć, by schudnąć z brzucha.

W takim razie dzisiejszy post dedykuję wszystkim tym, którzy chcą schudnąć z brzucha i lubią ćwiczyć. Gosia podesłała mi fajną stronkę na której znalazłam pakiet ćwiczeń przy ścianie, dzięki którym uda się w miarę szybko ujędrnić brzuch, pośladki, uda :)

Oto ćwiczenia ujędrniające brzuch1. Kładziemy się pod ścianą, nogi złączone. Opuszczamy na boki na przemian raz jedną nogę raz drugą starając się by nie odrywać jej od ściany.


2. Łączymy nogi i robimy skłony, na przemian to do jednej to do drugiej nogi.


3. Opieramy stopę o ścianę, odchylamy biodra, nogi wyprostowane. Zatrzymujemy się w pozycji ze zdjęcia na kilka sekund, następnie zmieniamy nogę.


4. Po tym ćwiczeniu ze zdjęcia powyżej przyjmujemy pozycję, którą widać na zdjęciu nr. 4. Napnijcie mocno mięśnie brzucha, wyrównajcie oddech, postarajcie się wytrzymać tak minutę. Następnie zmieniamy nogę, takich powtórzeń powinno być przynajmniej 3 na każdą nogę.


5. A na koniec prawdziwy relaks. Przyjmijcie pozycję ze zdjęcia i pozostańcie tak kilka minut, a przynajmniej do czasu gdy przestanie być dla was komfortowa.

Znaleziona na: https://www.trusper.com

I jak wam się podobają te propozycje. Są całkiem niezłe i muszę powiedzieć, że nawet sama się skusiłam na nie dzisiaj rano. Czuję się dobrze rozciągnięta i zrelaksowana :)

Jeśli się odchudzacie, albo szukacie sposobu na to by schudnąć to możecie sobie raz przynajmniej wypróbować tych ćwiczeń, są bardzo przyjemne. Ja nie zamierzam mojego basenu zamieniać na takie ćwiczenia, ale może komuś się przydadzą.

Aha, na koniec moja rada:
Dieta plus ćwiczenia dają najlepsze efekty w odchudzaniu, a dieta plus ćwiczenia plus wspomagacze odchudzania to gwarantowane szybkie efekty! :)
Spróbujecie L-KARNITYNY, ponoć doskonale się nadaje przy ćwiczeniach. Spala tłuszcz, pomaga schudnąć szybciej. Czytałam kiedyś o dziewczynie, która robiła 6Weidera z L-karnityną właśnie i bardzo pięknie pozbyła się brzucha, a po 42 dniach już było widać super mega efekty! :)
TUTAJ możecie sobie zobaczyć jej metamorfozę jakbyście chcieli :)

1 komentarz :

Dziękuję za komentarz :)

Sposób na Brzuch © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka